Hediyelik Seçimi Önerileri

 

İnsanların birbirlerine hediye vermeleri, insanlar arasındaki muhabbeti, kişilerin birbirine olan bağlılığını artıran, özel günlerde hatırlamanın mutluluğunu yaşatan ve birbirimize sevgimizi ifade etmenin en güzel yollarından biridir. Gezip gördüğümüz yerlerden sevdiğimiz insanlara onları da unutmamış olduğumuzu belirten hatıralar almaktayız. Bu yalnızca bizim toplumumuzun değil tüm insanlığın güzel bir geleneğidir.

Ya da bizlere emek vermiş, birlikte çok şey paylaşmış olduğumuz annemiz babamız öğretmenlerimiz gibi sevdiğimiz insanları özel günlerde unutmadığımızı, onlara aldığınız küçük ya da büyük hediyelerle gösterebiliriz. Ya da yaşadığımız güzel bir günü küçük bir hediye ile ömür boyu unutulmaz hale getirebiliriz.

Anneler Gününe Uygun Olabilecek Hediyelik Önerileri

Kadınların büyük çoğunluğunun çiçeklere olan sevdasını hepimiz biliriz. Çiçek belki de ilk akla gelen hediye olmasına rağmen kadınların gözündeki zerafetini asırlardır yitirmemiştir. Ancak hediyenizi biraz daha özenli ve özel hale getirmek istiyorsanız, çiçeğinizi sitemizde bulunan ve oldukça özel tasarlanmış dekoratif vazolarımız içerisinde hediye edebilirsiniz. Böylece sevgili annenizi hem güzel çiçeklerle mutlu etmiş hem de bu çiçeği ve başka çiçekleri muhafaza edeceği anlamlı bir dekoratif hediye almış olursunuz.

Dekoratif ürünlerimizi buradan inceleyebilirsiniz.

Hediyelik Seçimi

Sitemizde başka dekoratif ürünler de mevcuttur. Örneğin bereketi simgeleyen dekoratif masa süsü nar setimiz yemek masasında, mutfak raflarında, şifonyerin üzerinde ya da bir çalışma masası üzerinde çok şık duracaktır. Farklı renk seçenekleri ile üç farklı boyutta üç nar içeren ürünümüzün anneler gününde iyi bir hediye olacağını düşünmekteyiz.

Mutfakta vakit geçirmeyi seven bir anneniz varsa annenizin anneler gününü çini kaselerimizden, seramik kupalarımızdan, güveç ve nihalelerden herhangi biriyle kutlayabilirsiniz. Sunum yaparken daha farklı ürünler kullanmayı seven kadınlar için çini kase ve tabaklar mükemmel bir hediye olacaktır. Tabaklarımız sadece süs eşyası olarak değil günlük kullanım için de uygun şekilde üretilmiştir.

Anneniz için düşünebileceğiniz bir diğer hediye ise ikili fincan takımlarımız olabilir. Takımlarımız üzerine zarif modeller işlenmiş ayrıca kahve yanı lokum, çikolata gibi sunumunuz için uygun tasarlanmış bardak altlıkları ile elinize ulaştırılacaktır. Fincan takımlarımızın ikili olması da karşılıklı içilen kahveleri çok daha özel kılacaktır. Anne olan eşinize de anneler gününde hediye almak isterseniz çift kişilik fincan çok romantik ve anlamlı bir hediyedir.

Anneler gününde hediye alacağınız kişi otantik şeylerden hoşlanıyorsa ona alacağınız bir gaz lambası ile onu hem şaşırtıp hem de çok mutlu edeceksiniz. Elektrik her ne kadar hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline gelmişse de gaz lambası ve mum gibi aydınlatma aletleri bizce her zaman çok daha romantik ve huzurlu bir ortam oluşturmaktadır.

Gaz lambası ürünlerimizi buradan inceleyebilirsiniz.

Kadınların takıya erkeklerden daha fazla düşkün olduğunu söylemek herhalde yanlış bir genelleme olmayacaktır. Sitemizde özel tasarım olan kolye küpe setlerimiz özel günlerde ya da hayatınızın geri kalanında sizin için özel olacak günlerde annenize, eşinize kısacası değer verdiğiniz bir kadına bu seti hediye edebilirsiniz. Böylece üzerinde taşıyacağı bu hediye ile kullanıldıkça hatırlanacaksınız.

Günümüzde son derece trend olan doğal taş kolyeler kişinin enerjisini yükselttiğine inanılan, alternatif tıpta tedavi amacıyla kullanılan ürünlerdir. Doğadan elde edilip, olabildiğince az işlemden geçerek şekil verilen ve tasarımlarla şık bir hale getirdiğimiz doğal taş kolyelerimiz özel günlerde bir diğer hediye seçeneğiniz olabilir.

Renkli ürünler seven ve bunları mutfağında kullanmaktan memnun olacak birine colorful havai serimizden kase ve kupa beğenebilirsiniz. Bu hediye hem tasarımından dolayı otantik hem de kullanılan renklerden dolayı modern bir görünümdedir. Böylece hediye edeceğiniz hanımefendinin beğenisini kazanacak ve sık sık kullanacağı bir ürün olacaktır.

Babalar Gününe Özel Olabilecek Hediyelik Önerileri

Babanıza, eşinize ya da baba olmuş değer verdiğiniz bir erkeğe babalar gününde bir armağan vermek isterseniz sitemizde son derece özel hissettirecek hediyeler bulabileceksiniz. Eğer hediye etmek istediğiniz kişi bir ofiste çalışıyorsa ona, özel tasarım olan duvar tabaklarımızdan ve duvar karolarımızdan zarif ve güzel düşünülmüş bir hediye oluşturabilirsiniz. Masanın üzerinde kullanabileceği hayvan figürlü biblolar ile hep gözünün önünde bulunacak bir hatıra bırakabilirsiniz.

Seramik ve kil maddelerinden üretilmiş kupalarımız da kahve tükettiğinde sıklıkla sizi hatırlayabileceği ve severek kullanacağını düşündüğümüz bir ürünümüzdür. Özellikle işyeri gibi toplu yaşanılan yerlerde ona hediye edeceğiniz bir kupa, kendisini özel hissetmesini sağlayacaktır.

Kahve fincanı setlerimizi buradan inceleyebilirsiniz.

Yeni bir iş yeri açmış ya da yeni bir ortamda çalışmaya başlamış birine güzel bir nazar boncuğu armağan ederek duvarını süsleyebilirsiniz.

Nazar boncuklarımızı buradan inceleyebilirsiniz.

Sevgililer Gününe Özel Olabilecek Hediyelik Önerileri

Sevgilinize veya eşinize Sevgililer Günü'nde özel ve düşünülmüş bir ürün hediye etmek istiyorsanız sitemizde aradığınız hediyeyi bulabileceksiniz. Şimdi çok orijinal bir fikir ile karşınızdayız. Size tanıtmak istediğimiz ürünümüz buhurdanlık. Henüz oda spreyleri hayatımıza girmeden önce bulunduğumuz mekanlarda güzel kokular elde etmek için buhurdanlıklar kullanılmaktadır. Ürünün içine, ısındığında güzel koku yayan aromalı yağlar konularak oda içerisinde hoş kokular yayılmaktaydı. Eğer hediye etmek istediğiniz kişi güzel kokulardan hoşlanıyorsa buhurdanlık çok iyi bir tercih olacaktır. Hediyeniz iyi düşünülmüş ve karşınızdaki kişiye çok mutlu edecek bir üründür.

Buhurdanlıklarımızı buradan inceleyebilirsiniz.

Bunun yanı sıra sitemizde bulunan dekoratif vazoların içerisine sevdiğiniz kişinin beğeneceği çiçeklerden bir buket oluşturup her zaman evinde ya da vakit geçirdiği bir yerde, baktıkça sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz.

Mutfakta vakit geçirmekten hoşlanan kişiler için çini tabak ve kaselerimiz, nihale, kupa gibi ürünlerimiz mevcuttur.

Bir süs eşyası hediye etmeyi düşünürseniz masa süsü nar setimizi ya da hayvan figürlü biblolarımızı tercih edebilirsiniz. Ayrıca yemek masası üzerine dekoratif bir örtü olan runner modellerimiz de klişelerden uzaklaşılmış bir hediye olacaktır.

Seramik biblolarımızı buradan inceleyebilirsiniz.

Bakımını önemseyen ve doğal ürünler kullanmayı seven birisine çok farklı çeşitlerde doğal sabunlarımızı da hediye edebilirsiniz.

Doğal sabunlarımızı buradan inceleyebilirsiniz.

Doğal taş kolyelerimiz, desenli kolye ve küpe setlerimiz, takı kullanmaktan hoşlanan hanımefendiler için iyi bir seçenek olacaktır.

Üzerinde düşünülmüş, özel hissettirecek başka bir ürünümüz ise ikili fincan takımlarımızdır. El boyaması ya da ebruli desenli fincan takımlarımız hem son derece şık hem de romantik bir hediyedir. Ayrıca sunum tabağı içermesi sebebiyle sevgiliniz veya eşinizin kahvenin yanında ikram edeceği lokum, çikolata gibi ikramlıklar için kullanışlı bir üründür. Bir diğer fincan setimiz ise yine ikili bir ürün olup kırmızı kilden üretilmiştir. Kullanılan materyal nedeniyle sunumlarda daha özel ve şık duracak ve sevgilinizle geçirdiğiniz özel anların sunumlarınız ile de renklenmesi sağlayacaktır.

Sıcak içecek tüketmeyi seven ve sizin için özel olan birine hediye almak istiyorsanız colorful havai serisi kupalarımızı aklınızda bulundurabilirsiniz. Kullanılan renklerle şık bir tasarıma sahip olan colorful havai serimiz sizden, sevdiğiniz kişiye hem kullanışlı hem de zarif bir hediye olacaktır. Sevgilinize yaşadığı ortamda hep gözümün önünde bulunacağı bir ürün hediye etmek isterseniz duvar tabaklarımızı, duvar karolarımızı düşünebilirsiniz. Ayrıca masasının üzerini nar setlerimiz ya da hayvan figürlü biblolarımız ile de süsleyebilirsiniz.

Yılbaşı Hediye Önerileri yazımızı İncelemek İster misiniz?

Son olarak belirtmek isteriz ki hayatımızdaki değerli insanlar sadece özel günlerde değil yaşadığımız sürece hatırlanmayı hak eder. Sitemizdeki ürünlerin onlara olan sevginizi ve onların sizin için ne kadar kıymetli olduklarını güzel bir şekilde ifade edeceğiniz ürünler olduğunu düşünüyoruz. Hassasiyetle düşünülmüş ve özenle tasarlanmış ürünlerimiz arasından size uygun olanını seçebilirsiniz. Sevdiklerinizle tüm özel anlarınızı zarif bir hediye ile paylaşırken bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Kahveseverler için Kupa ve Fincan Önerileri yazımızı incelemek ister misiniz?

MYB Bilgi Teknolojileri İth. İhr. Tic. Ltd. Şti
yenilikçi, girişimci ve amatör ruhla hızla değişen dünyada dijital pazarlarda yatırımlar yapmaktadır.
Sağlam altyapı ile büyüyen şirketimiz,
ürünleri kaliteli ürün-ambalaj ve maksimum fiyat performans oranını kendi lojistik sistemi ile  siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktadır.

  • Cumhuriyet mh. Öncü Sk. Er Sitesi F Blok 28/1 Merkez/Kütahya 
  • +90 (553) 011 66 35
  • info@turkishcrafts.com.tr

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.