Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Bir evin estetik duruşunu belirleyen en önemli unsur dekoratif eşyalardır. Yaşam alanınız için yaptığınız doğru seçimler ile göz alıcı bir tarz oluşturabilir, özgün zevkinizi evinizin her köşesinde yansıtabilirsiniz. Uygun fiyat ve yüksek kalite misyonu ile sunduğumuz dekoratif eşyalar; vazolar, kaseler, tabaklar, biblolar, nihale, buhurdanlık, nar takımları, karolar ve gaz lambaları olarak kategorize edilmektedir. Türk motifleri ile harmanlanan ve estetik bir tasarım ile buluşturulan özel parçalar, geniş ürün yelpazesi ile beğeninize sunulmaktadır.

Emek ve özveri ile çalışılan atölyelerde üretilen bu dekoratif parçalar, hem işlevsellik hem de estetik bakımından kalitesini ortaya koymaktadır. Bu nedenle gönül rahatlığı ile hediye olarak tercih edebilir ya da uzun vadede kendiniz kullanabilirsiniz.

Dekoratif Ürünlerin Kullanımı

Türk kültürünü yansıtan ve birbirinden farklı desenleri ile her zevke hitap eden dekoratif ürünlerimizi, her alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kaliteli bir duruşa sahip bu değerli parçalar, hem klasik hem modern tarzdaki evlere rahatlıkla uyum sağlayacaktır. Özel üretim teknikleri uygulanan vazo, kase, biblo gibi dekoratif ürünleri vitrininizde, orta masanızda, duvarınızda ya da istediğiniz her yerde sergileyebilirsiniz. Kullandığınız her yere ayrı bir değer katacak olan ürünler, hediye olarak da ideal bir pozisyondadır. Sevdiklerinize verdiğiniz değeri göstermek ve onların hayatına güzellik katmak istediğinizde koleksiyonumuzdan dilediğiniz ürünü seçebilir, paylaşmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Dekoratif Eşyalarımızın Öne Çıkan Özellikleri

Dekoratif ürünlerimizin öne çıkan en önemli özelliği, kaliteli bir işçilik kullanılarak üretiliyor olmasıdır. Unutmayın ki kullandığınız ürünün estetik duruşunu ve değerini belirleyen en önemli etken kalitedir. Aksi takdirde en özel tasarımlar dahi soluk ve cansız görünümü ile ev dekorasyonunuzun değerini düşürecektir. Sitemiz üzerinden inceleyebileceğiniz ekonomik dekoratif eşyalar, oldukça uygun bir fiyata bu kalite ile tanışmanızı sağlayacaktır.

Türk kültürünü onlarca farklı desen seçeneği ile yansıtan ve yüksek kalite güvencesi ile sunulan vazo, kase, buhurdanlık gibi ürünlerimiz, Türk üretim geleneğine uygun olarak üretilmektedir. Birinci sınıf işçilik, emek ve saf hammaddenin ortaya çıkardığı üst sınıf parçalar, dayanıklılığı ile farkını ortaya koymaktadır. Düşmeye, ısıya, neme ve suya karşı dirençli olacak şekilde üretilmektedir. Fabrikasyon ürünlere kıyasla dekoratif amaçla uzun yıllar kullanıldığında canlı rengini ve desen motiflerini korumaktadır.

Yüksek kalitenin yanı sıra özgün ve estetik tasarımların da bu koleksiyonda bir araya geldiğini söyleyebiliriz. Onlarca farklı desen ve model ile zevkinize hitap eden parçayı kolayca seçebileceksiniz.

Dekoratif Vazolar, Kaseler ve Tabaklar

Dekoratif amaçlı kullanacağınız vazo, kase ve tabak, bardak altlığı gibi parçaları evinizin her köşesinde rahatlıkla sergileyebilirsiniz. Geleneksel çini sanatı bu ürünler, motifleri ve sanatı ile Türk kültürünü temsil etmektedir. El sanatlarının kalbinin attığı Kütahya’da üretilmekte, birinci sınıf işçilik ve emek ile beğeninize sunulmaktadır. Bunun yanı sıra vintage tutkunlarının da vazolara büyük bir ilgi gösterdiğini söyleyebiliriz. Her bütçeye ve her tarza uyum sağlama kapasitesi ile Türkiye’nin dört bir yanından rağbet görmektedir. Haliç, lale, karanfil, gözyaşı, balık gibi birçok özgün desenli vazolar; vintage, trend ya da seramik seçenekleri ile sizleri beklemektedir. Bu vazoları dekoratif amaçların yanı sıra çiçek yetiştirmek için de kullanabilirsiniz.

Duvar ya da vitrinlerinizin dekorasyonu için kullanabileceğiniz kase ve tabaklar ise yine farklı desen ve fiyat seçenekleri ile sunulmaktadır. Genellikle hediyelik ya da süs eşyası olarak kullanılsa da günlük olarak kullanıma da uygundur. Sevdiklerinize özel sunumlar hazırlayabilir, ardından gönül rahatlığı ile bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz.

Biblolar, Nihale, Buhurdanlık ile Özgün bir Dekorasyon

Küçük detaylar ile yaşam alanınızda büyük farklar oluşturabilirsiniz. Köpek, balık, kedi gibi birçok hayvan figürünün yanı sıra dantel, doğa gibi motiflerin de kullanıldığı eşyalar büyük ilgi görmektedir. Kül tablaları, mumluklar, biblolar gibi küçük dekoratif eşyalar da çini ve seramik sanatı ile harmanlanmaktadır. Siz de evinize sanatsal bir değer ve klasik bir atmosfer kazandırmak istiyorsanız bu dekorasyon eşyalarından faydalanabilirsiniz.

Kütahya’da üretilen ürünlerimiz, doğal hammadde kullanıldığı için fabrikasyon ürünlere kıyasla oldukça sağlıklıdır. Üretiminde sır işleme gibi özel teknikler uygulanmakta, gün ışığında parlama özelliği kazandırılmaktadır. Nihale ve buhurdanlık da hem dekor olarak hem de günlük olarak kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Örneğin; ısıya dayanıklı buhurdanlıkları birçok model seçeneği ile koleksiyonumuzda bulabilirsiniz.

Nar Takımları, Karolar ve Gaz Lambası ile Sanatsal Bir Dekorasyon Oluşturun

Hayat ağacı, çiçek ve çini gibi desenlerle harmanlanan duvar karoları, dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Üretiminde sır işleme tekniği kullanıldığı için pürüzsüz ve parlak bir görünüm sergiler. Seramik döküm nar takımları ise Türk geleneklerine uygun olarak üretilmiştir. Evin bereketini arttırdığına inanılan nar ile siz de masalarınızı dekore edebilirsiniz. Geçmişe yolculuk yapmayı sevenler için de gaz lambası vazgeçilmez bir ürün olacaktır. Hem dekoratif amaçlıdır, hem de günlük kullanıma uygundur. Koleksiyonumuzda el işlemesi olarak yer almakta, kaliteli ve güvenli teslimat ile satışa sunulmaktadır.

MYB Bilgi Teknolojileri İth. İhr. Tic. Ltd. Şti
yenilikçi, girişimci ve amatör ruhla hızla değişen dünyada dijital pazarlarda yatırımlar yapmaktadır.
Sağlam altyapı ile büyüyen şirketimiz,
ürünleri kaliteli ürün-ambalaj ve maksimum fiyat performans oranını kendi lojistik sistemi ile  siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktadır.

  • Cumhuriyet mh. Öncü Sk. Er Sitesi F Blok 28/1 Merkez/Kütahya 
  • +90 (553) 011 66 35
  • info@turkishcrafts.com.tr

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.