Seçiminizi Daraltın

Sadece

Aradığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşabilmek için daraltma seçeneklerini kullanabilirisniz.

Nihale hayatımızın birçok yerinde kullanılıyor olsa da gerek isim olarak gerekte anlamı bakımından pek bilinmeyen bir üründür. Genel anlamı ile nihale tencere, bardak, çaydanlık veya sıcak bir ürünün altına konulan ve zemine zarar vermesini engelleyen bir üründür. 

Sıcak ürünlerin zeminle temas etmemesini sağlayan nihale aynı zamanda kullanıldığı ortama dekoratif bir görsellik de katmaktadır. Pek çok farklı materyalden üretilen nihaleler demir, sıcağa dayanıklı plastik, tahta, seramik gibi farklı türlerde karşımıza çıkabilir ve pek çok alanda kullanımına şahit olabiliriz.

Sıcak bir ürünün doğrudan bir zemine konularak ısı yüzünden zemine ya da koyulduğu yüzeye zarar vermesini engelleyen nihale, evler başta olmak üzere çalışma alanları, sosyal alanlar gibi pek çok yerde kullanılır. Farklı birçok materyalden yapılan nihaleler birçok farklı şekilde de üretilebilmekte olduğundan, farklı renk, boyut ve kalınlıklarda kullanım alanına göre nihale üretimleri yapılmaktadır.

Ancak artık gelenekselleşmiş olarak kullanılan seramik nihaleler hemen hemen hepimizin evinde, işyerinde bulunmakta; aynı zamanda hem ihtiyaç hem de zevk unsuru olarak da kullanılmaktadır. Çeşitli ölçülerde tamamen el işçiliği ile yapılan seramik nihaleler sıcak ya da soğuk içecekler için bardak altlığı olarak, çaydanlık ya da demlik altlarında ısıyı kesmesi için, tencere altlarında sofra şıklığı açısından rahatlıkla kullanılabildiği gibi, aynı zamanda dekoratif olarak duvar, sehpa gibi ev eşyalarının üzerinde de kullanılabilmektedir.

Tamamen el işçiliği ile üretilen seramik nihalelerimiz farklı çap ölçülerine sahiptir. Üzerindeki işlemeler el işçiliği ile yapılmış olduğundan her biri benzersizdir. Sır işleme tekniği sayesinde nihalenin üstü parlak bir yüzeye sahiptir. Darbeye ve çizilmeye de dayanıklı olması bakımından uzun yıllar severek ve güvenle kullanabilirsiniz. 

Farklı çap ölçülerinde olması da evinizde kullandığınız eşyalar ya da kullanım tercihlerinize en uygun ölçülerde olan nihalemizi seçebilmenize yardımcı olacaktır. Dekoratif amaçlı kullanımlarda farklı desen ve boyutlarla duvar ya da mobilyalar üzerinde bir takım oluşturabilirsiniz. Çay davetlerinizde her biri farklı desenlerde olan nihalelerimizden terccih edebilir, hem ev şıklığınızla bir uyum yakalayabilir hem de özenli bir ikram düzeni oluşturabilirsiniz.

Ülkemizde yaygın kullanımının yanı sıra dünya genelinde de pek çok ülkede kullanılan seramik nihaleler günlük hayat için küçük ama oldukça önemli ürünlerdir. Ancak ülkemizde bir kültür mirası olarak da benimsendiğinden oldukça fazla kullanılmaktadır.

Sizler de kendiniz ve sevdikleriniz için seramik nihale çeşitlerimizi inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. Tüm ürünlerimiz özenle paketlenmekte ve teslim edilmektedir.

MYB Bilgi Teknolojileri İth. İhr. Tic. Ltd. Şti
yenilikçi, girişimci ve amatör ruhla hızla değişen dünyada dijital pazarlarda yatırımlar yapmaktadır.
Sağlam altyapı ile büyüyen şirketimiz,
ürünleri kaliteli ürün-ambalaj ve maksimum fiyat performans oranını kendi lojistik sistemi ile  siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktadır.

  • Cumhuriyet mh. Öncü Sk. Er Sitesi F Blok 28/1 Merkez/Kütahya 
  • +90 (553) 011 66 35
  • info@turkishcrafts.com.tr

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.