Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Seramik fincan takımlarımız tamamen seramik olup el işçiliği ile üretilmektedir. Fincanlarımızın el dekoru olması sebebiyle üzerindeki desende hareketlilik olabilir. Tamamıyla el yapımı olan kahve takımları kendi kullanımınız için ideal olduğu gibi hediyelik seçimi içinde harika bir tercihtir. Kahve tüketmeyi seven sevdiklerinize hediye olarak bu şık ve özel fincan takımlarından alabilirsiniz.

Dikdörtgen sunum tabağı keskin hatlar oluşturacak biçimde dizayn edilmiştir. Fincan sunum tabağına tam olarak oturmaktadır. İki ayrı üretim tekniğine göre kategorize edebileceğimiz fincanlar hem döküm hem de çarkta el işçiliği olmak üzere iki farklı teknik ile üretilmiştir.

El işçiliği fincanlarımızla eşsiz ve her parçasından emek akan bir sunum yapabilirsiniz veya klasikleri aşarak sizin için özel olarak ürettiğimiz döküm takımları tercih edebilirsiniz. Her iki teknikte de sizlere en iyisini sunmaya çalışıyoruz ve fabrikasyon, sıradan ürünlerin aksine size kalitenin verdiği güven duygusunu sunuyoruz.

Seramik Fincan Takımı Kullanımı

Misafirleriniz ya da kendi kullanımınızda seramik kahve fincanlarını tercih edebilirsiniz. Pek çok kişi bu takımları evini ya da ofisini güzelleştirmek için dekoratif amaçla da kullanmaktadır. Biz ise çok daha fazlasını size sunmaya çalışıyoruz. Seramik üretimini bir sanat olarak görüyoruz ve hem sergilendiğinde hem de sıcak içecek sunumlarında herkesin dikkatini üzerine çekebilecek ürünler üretiyoruz. Keyif alacağınız ürünleri kullanmak yaşam kalitenizi ve hayata bakış açınızı her zaman yükseltir. Bizler de ürünlerimizi ihtiyaca yönelik değil, keyifli yaşamaya yönelik olarak üretilen ürünler olarak görüyoruz. Keyifli bir sohbet sırasında kahvenizi yudumlayacağınız bardaklardaki özen ve emek, kahve keyfinize de yansısın istiyoruz. Ürünlerimizde malzeme kalitesinden asla ödün vermiyoruz. Bu nedenle, ürünlerimiz kış aylarında bile çatlamaya karşı fabrikasyon ürünlerden daha dayanıklı olarak kullanıma sunuluyor.

Kahveseverler için Kupa ve Fincan Önerileri yazımızı incelemek ister misiniz?

Seramik fincan takımlarımızda size neler mi sunuyoruz?

Kaliteli ve Dayanıklılık

Ürünlerimiz en üst kalitede ve saflıktaki malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Bu kaliteli ürünleri hiçbir emekten kaçınmadan, yıllardır süregelen seramik üretimi geleneğine uygun şekilde hazırlıyoruz. Uzun ve zahmetli bir çalışma sonucunda açığa eşsiz güzellikte seramik takımlar çıkıyor. Seramik takımlarımızın en önemli özelliği kalitesinin bir getirisi olan dayanıklılığı. Yüksek sıcaklıklarda pişirilen ürünlerimiz oldukça sağlam bir hale geliyor. Böylece sert düşmelerde bile fabrikasyon ürünlere kıyasla kırılma oranı daha da azalıyor. Ayrıca ürünlerimizin yüksek sıcaklara karşı da dayanıklı olduklarını belirtmekte fayda var. Soğuk havalarda içinizi ısıtacak sıcak içecekleri ve çorbaları, ürünlerimizi kullanarak tüketebilirsiniz. Her seramik üründe çatlama ihtimali vardır, fakat biz bunu en aza indirerek kaliteli üretimimizi de sizlere ispatlıyoruz.

Bulaşık Makinesinde Kolayca Yıkayabilirsiniz

Ürünlerimiz bulaşık makinesinin tüm programlarında kolayca yıkanabilir. Bulaşık makinesinde yıkamanın, sırla kaplı ürünlerimiz üzerinde hiçbir olumsuz etkisi olmayacaktır. Özel şekilde hazırlanmış sırlı fincan yüzeyinde kırık ve çatlaklar bulunmadığı sürece bulaşık makineleri ürünümüze zarar veremez. Bununla beraber sırlı yüzeyi sayesinde sağlığınıza zarar verecek herhangi bir maddenin fincanınızdan yayılma ihtimali yoktur. Kurşun ve kadmiyum içermeyen fincanlarımız ile kahvelerinizi sağlıklı bir şekilde tüketebilirsiniz.

Doğum Günlerinde Seramik Fincanlarımız Mükemmel Bir Hediyeye Dönüşebilir

Bir arkadaşınızın, bir yakınınızın veya ailenizden bir kişinin doğum günü mü var? Size bir hediye fikri olarak fincanlarımızı vermek istiyoruz. İnce bir zevke sahip tüm kahve severlerin gözünü alamayacağı benzersiz ve özgün modelleriyle seramik fincan takımlarımız, sevdiklerinizi doğum gününde de oldukça mutlu edecektir.

Evinizin Baş Köşesinde Sergileyebilirsiniz

Fincanlarımızı üretirken özgün ve ilgi çekici bir görüntü elde etmek için oldukça fazla emek ve zamana ihtiyaç duyuyor ve bunu sağlamaktan kaçınmıyoruz. Bu emeğimizin bir karşılığı olarak tüm müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz ve bizi keşfedip ürünlerimizi deneyen herkesin ürünlerimizi büyük bir keyifle kullanmalarını mutlulukla izliyoruz. Seramik fincan setlerimizi evinizin tüm yaşam alanlarında bir aksesuar olarak da kullanabileceğiniz gibi, aynı zamanda evinize gelecek özel misafirlere bu fincanları kullanarak harika sunumlar yapabilirsiniz. Elbette en güzeli, gününüzün her bir saatinde ince bir zevkle tasarlanmış kahve fincanlarınızdan kahvenizi yudumlamaktır.

Seramik Türk Kahvesi Fincanı

Türk Kahvesi, muhteşem kokusu ve sunumuyla hepimizin ve tüm kahveseverlerin vazgeçilmezidir. Hele ki sevdiklerimizle birlikte hoş bir sohbet eşliğinde kahvemizi yudumluyorsak keyif paha biçilmez olur. Türk Kahvesi bir keyif işidir. Kahveseverler gerek kendilerine, gerekse misafirlerine, sevdiklerine sunum yaparken her zaman şık fincanlarda sunum yaparlar. Türk Kahvesi'nin güzelliği de tam da bu şık fincanlarda sunumla daha çok ortaya çıkar.

Sitemizdeki tüm ürünlerimiz gibi, seramik Türk Kahvesi fincanlarımız da tamamen el yapımıdır. Pek çok farklı renkte sunulan takımlarımız ebruli deseni, el yapımı çiçek deseni ile sunulmaktadır. Kurşun ve kadmiyum içermeyen seramik Türk Kahvesi fincanlarımız tamamen sağlıklı malzemeden üretilmiştir ve bulaşık makinesinde kolaylıkla yıkanabilir. Özgün ve geleneksel desenler el yapımı olması sebebiyle birbirlerinden farklılıklar gösterebilir ve bu sayede tamamen size özel olarak sunulmaktadır.

Sitemizden satın alacağınız seramik fincan takımları straforlu özel ambalajlar ile size güvenli bir şekilde ulaştırılmaktadır.

MYB Bilgi Teknolojileri İth. İhr. Tic. Ltd. Şti
yenilikçi, girişimci ve amatör ruhla hızla değişen dünyada dijital pazarlarda yatırımlar yapmaktadır.
Sağlam altyapı ile büyüyen şirketimiz,
ürünleri kaliteli ürün-ambalaj ve maksimum fiyat performans oranını kendi lojistik sistemi ile  siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktadır.

  • Cumhuriyet mh. Öncü Sk. Er Sitesi F Blok 28/1 Merkez/Kütahya 
  • +90 (553) 011 66 35
  • info@turkishcrafts.com.tr

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.