Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Geçmişten günümüze Türk tarihinde de önemli bir yere sahip olan toprak sanatı sayesinde seramik vazo çeşitleri, çok sayıda alternatifi ile karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Tarih boyunca Anadolu topraklarının sanat konusunda gelişmiş bir konumda olması, bugünlerde bile Türkiye’de toprak sanatlarının ön plana çıkmasını sağlar. Seramik eserler ile günümüzde pek çok dekorasyon ürünü, hem evlerimizde renklerle uyumlu bir görüntü çizerken hem de sadece görsel aksesuar olmanın aksine sağlıklı ve kullanışlı da olmaktadır. Anadolu’dan çıkan ve bugünlere kadar gelen çini seramik vazo çeşitlerini de, günümüzde artık fazlaca alternatifi ile çeşitli modelleri değerlendirmek mümkün hale geldi. Bu bağlamda çini, dantel ve gelenksel el yapımı desenleriyle seramik vazo çeşitlerimizi sizlere sunuyor ev dekorasyonunuz da sizlere şık ve kullanışlı alternatifler öneriyoruz.

Seramik Vazo Nedir?

Toprak elementleri, kil ve tozların karışımı sonrasında su eklenerek yapılan üretim, günümüzde seramik olarak adlandırılır. Karışım sonrasında şekil verilen seramikler, sıcaklık derecesi yüksek bir fırında pişirilir ve son halini alarak kullanıma hazır olur. Genel bir tanım sonrasında, seramik vazo ile ilgili aslında pek çok örneğe de ulaşabiliriz. Özellikle renk ve desenleri benzersiz olmaktadır. El işçiliği olduğundan iki vazonun birebir aynı olması mümkün değildir, bu da her bir seramik vazomuzu bir diğerinden benzersiz kılar. Özellikle ev dekorasyonu konusunda ince bir zevk sağlayan bu ürünler, çeşitleri her geçen gün artacak şekilde sunulur. Özellikle iç mimari konusunda ev sahiplerine zarif bir dekorasyon imkanı sağlayan seramik vazolar da, özel üretimler olarak bilinir. Birçok farklı tarza uyarlanabilen yapısı sayesinde, seramik vazoların çeşitliliği de artış gösterir. Özellikle seramik ürünlere karşı olan ilginin artış yaşadığı son yıllarda, seramik vazolar ev dekorasyonlarında kullanılan başlıca ürünler arasında kendine yer bulur.

Seramik Vazo Özellikleri

Seramik vazolar günümüzde birçok eve konuk olarak dekorasyon konusunda oldukça şık tarzlar sunmaktadır. Uzun süreli kullanım imkanı ile seramik vazo çeşitleri günümüzde sık sık tercih edilen bir obje olarak bilinir. Elbette ki bunun yanı sıra uzun süreli kullanım kadar çeşitlilik açısından sağlanan alternatifler de, bu tip ürünleri dikkat çekici kılmaya yardımcı olur. Ev dekorasyonundan ofislere kadar geniş bir kullanım alanı olan bu ürünler, sadece dekoratif olarak değil, çiçek sunumu için de kullanılabilir.

Seramik Vazo Çeşitleri

Farklı modeller ve işçilikler ile üretilen vazo modellerine nazaran seramik vazolar ağırlık açısından en ağır ürünlerdir. Bu ağırlık taşıma konusunda diğer ürünlere göre biraz daha fazla zorluk çıkarsa da, dayanıklılık anlamında farklı çeşitlere göre daha uzun ömürlü olurlar. Bunun yanı sıra rüzgarın etkileyebildiği bir açık alanda dahi vazoların bu tip detaylardan etkilenmemesi, seramik vazoları tercih edilebilir kılar. Masa üzerlerinde ya da masanın etrafında da kullanılan seramik vazo ürünleri ile ideal dekoratif seçimler yapılabilir. Gövde yapısının da oldukça dayanıklı olması ile evinizin her köşesinde yapay ya da gerçek çiçeklerle birlikte kullanabilirsiniz.

Seramik Vazolar Kullanım Alanı

Dekoratif amaçlı kullanılmaya devam eden seramik vazolar sayesinde, ofis ortamlarında dahi hoş bir görünüm sergilenebilir. Yüzyıllardan bu yana Türk kültürünün yansımalarını da ortaya çıkaran seramik vazolarımız farklı model ve boyutlardadır. Aradığınız seramik vazo çeşidini sitemizde kolaylıkla bulabilir ve pratik adımlarla satın alabilirsiniz. Ürünlerin suya dayanıklı bir yapıda olması da, farklı kullanımları beraberinde getirebilir. Çini dantel desenlerden Selçuklu motifi samur desenlere, lale deseninden el yapımı çiçek desene kadar pek çok çeşidi sitemizde bulmanız mümkün. Ev, bahçe, teras, balkon, ofis gibi pek çok alanlarda kullanılabilir.

Seramik Vazo Fiyatları

Seramik vazo ürünleri sayesinde dilediğiniz ortamda şık bir tarz yaratmanız mümkündür. Suya dayanıklı ürünler sayesinde vazoların içinde çiçek vb. yetiştirmek de mümkündür. Bunun yanı sıra sadece görsel olarak kullanım amacı içinde olan alıcılar da, bu kapsamda farklı modellerimizi inceleyebilirler. Sitemizde bulunan seramik vazolarımız kullanılan el işçiliği ve tekniğine göre fiyatlandırılmaktadır, ancak her bütçeye uygun seçeneklerimiz de bulunmaktadır. İster kendiniz için ister sevdiğiniz birine hediye etmek için seramik vazo ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Sitemizden satın alınan tüm ürünlerimiz, korunaklı şekilde teslim edilir ve zarar görmemesini sağlamak için uygun şekilde paketlenir.

MYB Bilgi Teknolojileri İth. İhr. Tic. Ltd. Şti
yenilikçi, girişimci ve amatör ruhla hızla değişen dünyada dijital pazarlarda yatırımlar yapmaktadır.
Sağlam altyapı ile büyüyen şirketimiz,
ürünleri kaliteli ürün-ambalaj ve maksimum fiyat performans oranını kendi lojistik sistemi ile  siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktadır.

  • Cumhuriyet mh. Öncü Sk. Er Sitesi F Blok 28/1 Merkez/Kütahya 
  • +90 (553) 011 66 35
  • info@turkishcrafts.com.tr

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.